Polish
Dinner

który zarabia całą dobę.

Otwórz dochodowy Biznes

SETKA – pierwszy polski biznes gastronomiczny serwujący całą dobę tradycyjne polskie dania Jest to jeden z pierwszych konceptów, który z sukcesem łączy serwowanie śniadań, obiadów i kolacji a także posiłków po kolacji. Kluczem do sukcesu jest połaczenie nowoczesnego projektu i designu oraz elementów retro takich jak Maluch ( at 126p). Połączenie tych elementów pozwoliło nam stworzyć miejsce, które dzisiaj nazywamy Setką. To miejsce wyróżnia się poprzez stworzenie niepowtarzalnych receptur i potraw a także tradycyjnych polskich drinków podawanych 24 godziny na dobę w przyjaznej atmosferze przez doskonale przeszkolony personel.

Dlaczego warto zostać setkowiczem

WSPARCIE:

Setka proponuje swoim franchaisgobiorcą całościowy program wsparcia. Doskonałe działanie biznesu jest naszą podstawą i fundamentem i zapewniamy, że stosujemy najbardziej restrykcyjne procedury na miejscu. Wszystko jest standary- zowane więc łatwo może być powielane w nowej lokalizacji. Stworzyliśmy instrukcję szkoleniową dla menagerów, kelnerów i barmanów. Ale róniez wsparcie jest przewidziane i konsultacje od pierwszego dnia w zakresie prawnym, budowlanym, rekrutacji i szkolenia oraz IT (informatyka), marketing, sourcing, menu. Aby zrobić to wszystko bezbłędnie i dać Państwu wsparcie którego będą Państwo potrzebować dajemy państwu dostęp do najlepszych ludzi.

Role w naszej rmie, bezpośredni kontakt w sprawach:

Chief Executive Of cer – strategia, lokalizacja, marketing, zagadnienia prawne, design Operations Manager-Operacje, IT, rekrutacja, szkolenia i menu
Construction Manager- Sprawy techniczno-budowlane
Of ce Manager- Sourcing, HR i pomoc

Państwo i Państwa personel zarządzający otrzyma pełne szkolenie w naszej Warszawskiej lokalizacji. Na czas otwarcia i szkolenia złożymy zespół składający się z naszych najlepszych szkoleniowców aby zapewnić Państwu bezproblemowy proces otwarcia biznesu.

ROI!

Zysk jest dla nas jak tlen, nie możemy bez niego żyć. Setka ma zaszczyt być bardzo dochodowym biznesem. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje nansowe, po podpisaniu listu intencyjnego zostanie Państwu przekazany przykładowy rachunek zysków i strat, który można zwery kować

MARKETING:

Franchaising Setka oferuje rozbudowany pakiet marketingowy. Poza przejrzystym konceptem i charakterystyczną oraz rozpoznawalną marką, oferujemy naszym franchaisigobiorcą pakiet marketingowy który w szczególny sposób odróżnia nas od konkurencji na rynku. Wyselekcjonowany zestaw tradycyjnego marketingu połączony z najnowszymi trendami społecznościowymi i „poniżej linii” kampania która nigdy wcześniej nie była zastosowana w Polsce.

  • Crowdfunding (po raz pierwszy w Polsce i tworzy mocna społeczność przed otwarciem)

  • GEO collect (Inteligentny System zbierający szereg różnych informacji o osóbach przechodzących/ przebywających

    w okolicy Państwa lokalu.

  • Fiat 500 do rozdania (3-4 dni pełnej widoczności i ogromny odzew społeczny)

  • Bicie rekordu Guinessa- radiowy maraton (8 dni maratonu radiowego 24h bezpośrednio z Twojego lokalu Setka)

    Są to tylko niektóre z potężnych narzędzi marketingowych, które oferujemy naszym franczyzobiorcom
    Oczywiście, oferujemy również standardową i facebookową stronę internetową z systemem rezerwacji oraz Instagram. Ponadto, pozycjonowanie stron, które jest dostosowane do lokalnych programów marketingowych.

Otwórz dochodowy Biznes

MÓWILI O NAS

Jak zostać setkowiczem

ROZWÓJ:

Grupa docelowa

 

• Osoby dorosłe w wieku 25 – 45 lat
• Profesjonaliści
• Osoby z wyższym dochodem (lub z podójnym dochodem)
• Równa dystrybucja kobiet i mężczyzn
• Status cywilny: zarówno osoby w związkach małżeńskich jak i osoby wolne
• Ukierunkowanie na osoby bez dzieci (jesteśmy również miejscem dla rodzin z dziećmi)

LOKALIZACJA:

Pro l demogra czny

Populacja Dochód Zatrudnienie

Kryteria lokalizacyjne

Powierzchnia Pojemność jadalni Ilość miejsc przy barze Ilość miejsc na patio Górny poziom Natężenie ruchu

promień do 10 km

150.000 ludzi 50.000 PLN 100.000 ludzi

Jednostki miar

180 – 400 m2
100 – 200 miejsc siedzących 20 – 45 miejsc
45 – 100 miejsc
nie preferowany
500 przechodniów na godzinę

INNE WAŻNE INFORMACJE

• Doświadczenie w biznesie gastronomicznym

12

• Opłata konsultingowa: • Opłata franchasingowa: • Opłata tantiemowa:
• Opłata marketingowa:

25.000 PLN 25.000 PLN 4% sprzedaży 2% sprzedaży*

Bazowy średni rachunek klienta wynosi pomiędzy 25 i 35 PLN * W przypadku lokalizacji o mniejszym ruchu, % wzrośnie

Również proponujemy sposobność zostania wyłącznym franchaisigobiorcą na określonym terenie, w takim przypadku przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb klienta.

Otwórz dochodowy Biznes

Twój wynik

KONCEPCJE:

Bardziej niż kiedykolwiek przedtem nasi goście oczekują najwyższej jakości potraw oraz obsługi w umiarkowanej cenie.

Nasze ostatnie badanie rynku pokazało, że preferują restauracje które:

• Mają najlepszy stosunek ceny do jakości
• Mają przyjazną atmosferę i doskonałą obsługę • Zawsze mają świeże składniki

Poza powyższymi wartościami Setka zapewnia także:

• Doskonałej jakości polskie dania i napoje
• Wyjątkowy stosunek i wartość ceny do jakości
• Obsługa niemalże 24 godziny na dobę
• Nowoczesne polskie wnętrze
• Polska gościnność ściśle nawiązująca do naszego dziedzictwa

Setka ma w planach agresywne plany rozwoju. Wspomagana przez środki Aktes, Setka planuje rozwój 24 restauracji do roku 2020. Zarządzana, rozwijana i licencjonowana (franchise) w Polsce, gdzie Aktes ma silną pozycję strategiczną i operacyjną. Nasza wizja jest ściśle związana z rozwojem na rynku krajowym a następnie przeniesienie konceptu na poziom międzynarodowy. Naszym celem jest realizacja 100 lokalizacji kinceptu Setka na rynku międzynarodowym do końca 2025 roku.

ZAJRZYJMY DO WEWNĄTRZ

Doskonała zabawa i rozrywka zaczyna się z momentem wejścia do naszej restauracji. W chwili kiedy jesteś witany przez naszego zawsze uśmiechniętego hosta spoglądasz w prawą stronę na nasz bar. Bardzo staraliśmy się aby przygotować szczególne menu z drinkami i napojami, gdzie wszystkie produkty mają związek z Polską. Tak więc każdy gość z pewnością znajdzie dla siebie doskonałego drinka za niewielką cenę. Ale co jest o wiele ważniejsze, to fakt że nasz cały zespół składa się z profesjonalistów. Nasi profesjonaliści pomogą wybrać drinka, który najbardziej odpowiada gustom i smakom naszych gości i zrobią wszystko aby nasi gości czuli się u nas doskonale. Jeśli jesteś ciekaw co znajduje się w miedzianych zbiorniach umieszczonych ponad barem , więc spieszymy poinformować, że są wypełnione świeżym piwem. De facto jesteśmy restauracją która jako pierwsza w Polsce zaczęła serwować Tyskie 14. Świeże piwo, bez jakichkolwiek konserwantów warzone w Polsce i serwowane maksymalnie do 14 dni po warzeniu.

MENU!

Uczty, jedzenie, picie i świętowanie musiało być największą pasją w Polsce od czasów kiedy stały się tradycją

W Setce przenosimy tą pasję i tradycję do każdej pozycji zawartej w naszym menu. Od naszego popisowego dania którym są żeberka do bardziej oryginalnych kreacji jak galareta, wszystkie dania są przygotowywane z najlepszych i najświeższych produktów. Nie stosujemy żadnych mrożonych produktów, wszystko jest nam dostarczane świeże. Wszystkie sosy jak chociażby bogaty i zdrowy sos salsa do Golonki jest robiony świeży każdego dnia w naszej restauracji. W jadalni znajdziecie Państwo menu, które prezentuje w sposób przejrzysty wszystkie opisy dań i jest na bieżąco uaktualniane. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i posiada wiedzę na temat wszystkich składników naszych dań, metod i sposobów ich przygotowania oraz ich pochodzenia, tradycji a także smaków naszych drinków i napojów. Poprzez doświadczenie nasi goście mogą zobaczyć i poczuć pasję z jaka celebrujemy życie w Polsce.

Bardzo dziękujemy za wzięcie pod uwagę i rozważenie kon- ceptu i franchaise Setka Polska.

Setka jest pomysłem, który został zapoczątkowny 8-9 lat temu, kiedy wraz z kilkoma moimi znajomymi postanowiliśmy miło spędzić czas we Wrocławiu, ale kiedy dotarliśmy do restauracji kelner poinformował nas, że restauracja właśnie jest zamykana. I w tym momencie uświadomiłem sobie, że właściwie w tym mieście nie ma miejsca o dobrym standardzie w którym można miło spędzić czas ze znajomymi. Moim pragnieniem stało się stworzenie miejsca polskiego baru i restauracji czynnej 24 godziny na dobę gdzie można miło spędzić czas i jednocześnie celebrować polskie dziedzictwo. Każdy poważny restaurator powiedział mi, że to jest szalony pomysł, ale czy to nie Steve Jobs powiedział, że jedynie ludzie szaleni są przekonani o tym, że mogą zmienić świat i właśnie oni tego dokonują. Postanowiłem więc tego dokonać. Siedem lat temu otworzyłem pierwszy bar Setka we Wrocławiu.

Otwórz dochodowy Biznes